Pielęgnacja ciała

Dla wielu z nas ciało jest okolicą nieco zapomnianą. Zwłaszcza zimą. Chowamy je pod ubraniami a przypominamy sobie o nim na wiosnę gdy już niedługo te ubrania będziemy zmuszenie zrzucić. Przynajmniej częściowo…

Pamiętajmy jednak o tym, że i ciało wiotczeje a systematyczna pielęgnacja zaprocentuje w przyszłości.

To zabieg w którym dominującym elementem jest naturalne błoto algowe. Najpierw wykonujemy masaż ciała z użyciem peelingu. Pozbywamy się w ten sposób starego naskórka, który stanowi barierę dla wchłaniania składników aktywnych zawartych w błocie algowym. Kolejny etap to 30 minutowy relaks w kocu termicznym, gdy pokryta algami skóra czerpie z nich maksimum odżywienia i nawilżenia. Kończymy zabieg wmasowując w ciało delikatne masło kosmetyczne. Wszystko to odbywa się w specjalnie przygotowanym, intymnym pomieszczeniu z nastrojową muzyką, przygaszonym światłem, ciepłem świec.

Najczęstszym problemem jest zanieczyszczona poprzez różnego rodzaju wągry, wypryski czy zaskórniki skóra pleców. Proponowane zabiegi na plecy to peeling kawitacyjny, mikrodermabrazja diamentowa, kwasy medyczne, a w razie potrzeby także klasyczne oczyszczanie.

To chwila dla Ciebie… Dzięki zabiegowi można oderwać się od codziennych trosk i kłopotów. Zabieg wykonywany jest ręcznie a jego czas dostosowany jest do potrzeb klienta. Możemy wybrać opcje 15, 30 lub 60 minutową. Dodatkowa atmosfera zbiegu, specjalnie przygotowane wnętrze gabinetu sprzyjają poczuciu relaksu i wyciszenia.

To masaż relaksacyjny dla osób, które nade wszystko lubią ciepło. Specjalistyczne kamienie wulkaniczne podgrzane są w służącym do tego celu naczyniu oraz wykorzystane jako element dodatkowy masażu.

W zabiegu tym łączymy kojącą moc dotyku dłoni z „magiczną” aurą kamieni. Jest to swoisty rytuał, któremu towarzyszy spokojna muzyka, półmrok, blask świec i wszechogarniający spokój. Zabieg trwa około 90 minut.

W salonie Atelier Livia elektrostymulację ciała wykonujemy dzięki zastosowaniu urządzenia Beautiful, które pozwala na aplikowanie wszystkich najbardziej znanych i efektywnych metod z zakresu eliminowania cellulitu, nadwagi, modelowania sylwetki i ujędrniania piersi.

Proponujemy różne programy zabiegowe:

  • elektroskultur – redukcja tkanki tłuszczowej
  • elektrostymulacja na ciało – elektrody pasy umożliwiające równomierne wyszczuplanie
  • zabieg na pośladki,
  • zabieg ujędrniający piersi,
  • zabieg stymulujący wzrost mięśni,
  • mikrofiling twarzy,
  • drenaż limfatyczny,
  • tonificazione-ekskluzywny zabieg ujędrniający,
  • T.E.N.S. – zabieg relaksacyjno-przeciwbólowy.